Csiribú, csiribá, avagy a Keszekusza varázspálcájának története

Szívünkre téve kezünket, egy-egy nap igen jól jönne számunkra is egy szuper kis varázspálca. Megoldhatnánk a hétköznapok bosszúságait, szebbé varázsolhatnánk a hétvégéket. Mondhatnánk, hogy Keszekusza szerencsés, mert neki van egy. De biztosan nem okoz problémát egy ilyen természetfeletti tárgy? Nézze meg mindenki maga július 8-án a Városmajori szabadtéri színpadon. A gyerekmusical 10.30-kor kezdődik.

Keszekusza varázsló és Teszetosza manó barátaikkal – Pillangóval, Katicával, Szentjánosbogárral és Hangyával együtt a Kerekerdőben élnek. A biztonságot nyújtó varázslólak a tavaszi ébredés után felbolydul, ugyanis az erdőbe látogató emberek figyelmetlenségük miatt folyamatos galibát okoznak az ott lakóknak. A habókos erdei varázslóra vár a feladat, hogy visszaállítsa a békét a Kerekerdőben, de ugyan mihez kezd egy mágus a pálcája nélkül?

Keszekusza varázsló: Balogh Bodor Attila / Gyurity István
Teszetosza: Berényi Dávid / Endrédy Gábor
Pillangó / Giliszta 1: Bánfi Kata
Katicabogár / Giliszta 2.: Endrődi Ágnes
Szentjánosbogár: Jánosi Ferenc
Hangya: Tövispataki Beáta

Rendező: Tövispataki Beáta
Zenei vezető: Endrődi Ágnes
Koreográfus: Bóbis László
Látvány: Dér Kata
Kivitelezés: SZÁMALK-Szalézi Szakgimnázium hallgatói Faltisz Alexandra vezetésével, Tövispataki Júlia
Díszlet: Tuza Zoltán
Jelmez: Kolonics Kitti és Hajdu Bence

A Múzsák Társulat előadása.

Jegyvásárlásról információ: https://www.szabadter.hu/jegy