Kölyökpezsgő, s pezsgő kölykök: gyerekszilveszter a Miniversumban

Eljött a fiatalság ideje: akiket eddig színes lufikkal és konfettivel ámítottak minden december 31-én, s akik komoly családi vitákat gerjesztettek a tűzijátékig-ébrenmaradás kardinális kérdésével, most saját szilveszteri bulit csaphatnak a Miniversum szuper újévköszöntő játszóházi programján.

forrás: flickr.com

3 ország 300 négyzetméteren. 5000 minifigura, 1300 méter sínpálya, 14 település, 600 épület, 100 vonat mozgásban – a MINIVERSUM izgalmas felfedeznivalót kínál a család minden tagjának. A kiállítás megtekintése után a kisebbek belevethetik magukat a játszóházi programokba, míg a nagyobbak feltöltődhetnek a kávézóban.

A Miniversumban december 31-én már reggel 9 órától indul a szilveszteri buli. A foglalkoztató programokon elkészíthetők az esti díszek, a játszóházban mini disco is várja a táncos kedvűeket, és a kis vendégek itt is egy pohár kölyökpezsgővel búcsúzhatnak az óévtől. Hogy jól érjen véget a 2016-os esztendő, ezen a napon minden apróság megforgathatja a szerencsekereket is!

A teljes december 31-i program:

Forrás: flickr.com

10:30,14:00, 16:00 – Kézműves foglalkozások

– segítünk ajándékot és újévi meglepetést készíteni a családtagoknak

– karácsonyi és szilveszteri díszek készítése

– a Miniversum-karácsonyfa közös feldíszítése

– mézeskalács díszítés

– 3D képeslap, vasutas sapka, forgalomirányító tárcsa, hűtőmágnes, zászló, sógyurma, spatula házikó, stb. készítése

12:00 – Téli makettház építés és füvesítés

14:00 – MINIVERSUM kvíz és kincskereső játék

15:00 – Digitális vonatozás iPaddel

A foglalkozásokon a részvétel ingyenes, kivéve a “Makettház építés és füvesítés” programot. Itt a részvételhez 800 Ft-ért egy makettház csomag vásárolható, amit összeépítés után gyerekek hazavihetnek.

Forrás: Port.hu