Keressük az ÉV Védőnőjét!

A Magyar Védőnők Egyesülete az Év Védőnője címet szeretné adni a közönségjelölések és szavazatok alapján legnépszerűbb védőnőnek. Az elismerésre bárki jelölheti szeretett védőnőjét, jelölni saját történet, leírás beküldésével lehet. A jelölést, illetve a történetet 2017. április 30-ig várják a szervezők.

forrás: pixnio.com

A védőnői munka nem látványos, hisz mindig egy-egy személyre, családra irányul. A beérkezett történetek, jelölések alapján szeretnénk bemutatni azt az áldozatos munkát, amelyet a védőnők – sokszor nehéz körülmények között – végeznek a lakosság egészségének megőrzése érdekében.

Mutassuk be együtt, mit tehet a védőnő a szürke hétköznapokban! Küldje el a saját történetét és védőnője nevét, a települést, ahol dolgozik, hogy jutalomban részesülhessen áldozatos munkájáért.

A díjat összesen öt kategóriában hirdetik meg:

egy kistelepülést,

egy közepes méretű települést és

egy nagyvárost ellátó védőnőt jutalmaznak, valamint a közönség szavazhat

védőnői tanácsadói közösségre is.

A jelölés lehetőségét 2016-tól a szakfelügyeletet ellátó vezető védőnőkre is kibővítették.

Jelölést, történetet leadni a www.mave.hu  honlapon, info@mave.hu email és a MAVE 1134 Budapest,  Angyalföldi út 5/b  postacímen lehet.

(A jelölést csak a jelölő személyének megadásával fogadják el.)

Bankkártyás fizetés

Szolgáltató: CIB Bank Zrt.
cib_logo_30px

Elfogadott kártyák:
kartyalogok_30px

Vásárlói tájékoztató | GY.I.K.