Gyűjtsünk élményeket!

Kirándulás, vakáció, rácsodálkozás a vidéki életre, mely sok –sok csodát rejt, amit a nyári szünetben megtapasztalhatunk. Miért is ne örökítsük meg, préseljük le a leszakított négy levelű lóherét, vagy épp a virágszirmokat, akár egy zacskóba gyűjtve a kincsként számon tartott kavicsokat vagy akár kagylókat? A HVG könyvek között találtunk egy igen praktikus élményalbumot, ahol mindezt megtehetitek, milyen jó is lesz ezt majd átlapozni egy esős, őszi estén és felidézni a szép emlékeket, hát gyűjtögetésre fel!

Fedezd fel a környezeted! Élménygyűjtő album

Különleges könyvet tartasz a kezedben: ha nyitott vagy a természet csodáira, és hajlandó vagy elindulni és felfedezni azokat, te lehetsz a szerzője! Gyűjts madártollat, keress nyomokat, tanulmányozd a természet színeit és formáit, fotózz felhőket – és mire a végére jutsz, a könyv szinte életre kel attól a sok apró kincstől, melyet beragasztottál – te pedig valódi természetkutatóvá válsz.

A könyv megvásárolható gyűjtőkellékekkel – zacskókkal és kétoldalas ragasztóval is.