A kristálynyaklánc nyomában

Egy mesekönyv, ami elvarázsol, és utat mutat az érzelmek útvesztőiben. Vajon szükségünk van-e az érzelmekre egyáltalán? Jobb vagy rosszabb nélkülük? És egyáltalán ki és miért akarja eltüntetni őket?

Történetünk hősei, egy testvérpár nagy kalandra indul. Elveszett a Tündérkirálynő nyaklánca, amelyet mindenképpen fel kell kutatniuk. A nyaklánc igen különleges kristályokból áll, az érzelmeket hordozzák magukban. Ha a nyaklánc nem kerül vissza a Tündérkirálynőhöz, a kristályok elvesztik erejüket, és az érzelmek eltűnnek az emberek világából.

A két testvér a nyaklánc utáni nyomozás során nem mindennapi társakat szerez, varázslók, boszorkányok is részeseivé válnak a kalandnak.
Vajon sikerül-e időben megtalálniuk a nyaklánc minden kristályát, amelyek időközben szétszóródtak, vagy el kell búcsúznunk az érzelmektől?

A könyv jelenleg előrendelhető az Értsünk szót! alapítvány oldalán. A Családi csapatépítés konferencián résztvevők pedig jelentős kedvezménnyel vásárolhatják meg a mesekönyvet.

A kiemelt kép forrása itt.