Vitéz László menyecskét keres

Október 14-én, szombaton vidám, izgalmas gyermekelőadás várja a Hatszín Teátrum ifjú közönségét: kiderül, teljesíti-e nagymamucikájától kapott küldetését Vitéz László. Bábelőadás a javából.
László nagy feladatot kap a nagymamucikájától: elérkezett az idő, hogy feleséget találjon magának. Ám ez feladat nem is olyan egyszerű, mint azt ő elsőre gondolta. Útközben találkozik kapucni ficni-fecni-pacni urasággal; egy aranyos, kedves, jámbor természtű kiscsukával (vagy kiskutyával?); egy cumis képű paradicsompofával és nem várt nehézségekbe ütközik.

Októberben egy alkalommal, 14-én, szombaton 11 órától kezdődik a Vitéz László menyecskét keres című produkció, melyet ajánlunk minden gyereknek és gyermeklelkű felnőttnek, aki szeret mulatni. A híres, palacsintasütős, vörös sipkás kispajtás kalandjai mesés élményt nyújtanak a 3-12 éves korosztály számára.

Játssza: Barna Zsombor

Írta: Markó Róbert

Báb tervező: Horváth Márk

Az előadás hossza 40 perc.