A kamaszkor cunami, avagy az apátlan kamaszkor

Az Apa Akadémia április 17-i, tavaszi záró előadásán arról fognak beszélgetni, hogy a modern kamaszkor nehéz pillanatai mögül- a fiúk és lányok nemi bizonytalansága, párkapcsolati konfliktusai, a nem megfelelően kezelt indulati élet, az IT függőség, a világtól való elfordulás – sokszor az apátlan gyermeknevelés, az apa nélküli családi élet, illetve a férfiak nélküli óvodákban és iskolákban eltöltött évek köszönnek vissza.

Mit tegyünk hát apaként és anyaként, hogy ne rontsuk el azt, amit addig jól csináltunk, illetve hogyan javíthatjuk ki azt, amit – esetleg elrontottunk, hogy fiaink és lányaink  egészséges felnőttekké váljanak?

Mit tehet egy apa,

– hogy fiai ne essenek ki az iskolarendszerből?

– lányai ne szorongjanak és fogyókúrázzanak?

– hogy gyermekei ne mama hotelben és papa bankon éljék életüket?

– hogy megelőzzük bármilyen függőség kialakulását?

És nem utolsó sorban:

– mit tanulhatunk apaként és anyaként a kamaszoktól?

A rendezvényre várják az érintett szülők, illetve pszichológusok, pedagógusok és más szakemberek jelentkezését, akik szívesen megosztanák tapasztalataikat az Apa Akadémia következő beszélgetős előadásán.

Időpont: 2018. április 17. kedd, 17.30.

ÚJ HELYSZÍN: Belvárosi Közösségi Tér (Budapest 5. ker Mérleg utca 9. szám alatt)

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött: https://apaakademia.hu/2018-aprilis-17-a-kamaszkor-cunami

A rendezvény idejére gyerekmegőrző biztosított.