Csoda és Kósza – Pompás paripák a színházban

Csoda és Kósza egy gödöllői tanyán élnek. Első ránézésre közönséges lovak, Sajó bácsi és Gyöngyi néni lovai. De szokott-e egy normális ló pizzát sütni a miniszternek, vagy épp a Marsra utazni, ha úgy tartja kedve? Az Örkény Színház előadása.

csoda s ksza 513Czigány Zoltán meséje a két ló, a csacska Kósza és a megfontoltabb Csoda figurájában az örök párost teremti újra, akit a mostani szülők számára Lolka és Bolka, a nagyszülőknek pedig Stan és Pan jelenthetett.

Az előadás élő hangjáték, egy részes, hossza kb. egy óra. Általános iskolás gyerekeknek ajánlott.

Fontos: Az Örkény Színház nézőterének átépítése miatt 2017. április 1-től vendégségben, a Városmajori Szabadtéri Színpadon felállított ideiglenes zárt térben tartja előadásait.

Forrás: orkenyszinhaz.hu

Bankkártyás fizetés

Szolgáltató: CIB Bank Zrt.
cib_logo_30px

Elfogadott kártyák:
kartyalogok_30px

Vásárlói tájékoztató | GY.I.K.