Az Eszter-lánc zenekar szülinapi nagykoncertje

Lendület, perdület-fordulat, jókedv és zene minden mennyiségben: mindez az Eszter-lánc zenekar védjegye. A mókát mindig megosztó, gyerek-felnőtt-nagyszülő arcára egyaránt derűt varázsoló mesezenekar közös szülinapi ünneplésre hívja közönségét, a buli január 13-án szombaton lesz a MOMKultban. Vendég: Csillag kórus.

“Dallamok, versek, bábok, buborékok, ukulele, gitár, bőgő, furulya, dob, derbuka és társai pörögnek ezerrel. Kárász Eszter játszik, táncol, énekel, hadonász, varázsol, miközben viccesen és kedvesen vagy szomorkásan csengnek-pengnek a dalok, a Csukások, Weöresek és Varró Danik. Jó kis koktél, dupla buborékkal, alkoholmentesen.”

Még Lackfi János is elismerően csettint és ilyen sorokat rittyent, ha az Eszter-láncot hallja zenélni.

A sűrű erdő ezernyi titkot, hangot és varázslatot rejt. A hat esztendős Eszter-lánc mesezenekar mese-erdő közepébe hív minden gyereket és gyerek-lelkű felnőttet, ahol megelevenedik a történet a zene, bábok, és persze a gyerekek segítségével. A hangszerek mind a mese egy-egy szereplőjét ismertetik meg, akiknek kalandjait a gyerekek is alakíthatják ötleteikkel. Kortárs költők megzenésített versei kísérik őket útjukon, a születésnapi koncertre pedig meglepetés-vendégek is érkeznek majd.

JEGYINFO

Jegyár | 2000 Ft, négy jegy egyidejű vásárlása esetén 1600 Ft
Jegyek kaphatók a mom.jegy.hu oldalon, az Interticket hálózatában, valamint a MOMkult jegypénztárában.