Extrém sportok, hiphop és koncertek

gördeszkák

Extrém sportok, hiphop és koncertek

A legmenőbb extrémsport versenyekkel és bemutatókkal várja a családokat a budaörsi Auchan parkolójában a Korzó Parkolópálya szeptember 22-én.

Idén rendezik meg először a Korzó Parkolópálya névre hallgató rendezvényt szeptember 22-én, szombaton 10-18 óra között. Az izgalmas programok sorában többek között NERF-pálya, e-sport sátor, amatőr freestyle sportversenyek, és koncertek várják az érdeklődőket. Az ingyenes rendezvényen család minden tagja garantáltan megtalálhatja a szórakozási lehetőséget a budaörsi Auchan parkolójában, ahol a nagybevásárlást egy extrémsport és hip-hop fesztivállal köthetik össze.

A shoppingolni vágyóknak a Korzó üzletei különböző vásárlási kuponokkal, vendéglátó egységei kitelepüléssel készülnek az eseményre. Akik egy kis adrenalinra vágynak, az Auchan parkolójában  egész napra találnak maguknak izgalmas programot.

Extrém sportok, breakdance battle, kosárlabda, e-sport

Látványos görkorcsolya, BMX, gördeszka bemutatók és amatőr országos versenyek mellett a szervezők lehetőséget kínálnak a különleges sportok kipróbálására és tanulására is. A legkisebbek is biztonságos körülmények közt állhatnak deszkára, vagy épp tehetik próbára ügyességüket egy akadálypályán. A látványos bemutatók között itt lesz a Lords of Gravity elképesztő kosárlabda-show-ja, a Breakdance battle csapatának breaktánc-bemutatója, és természetesen mindhárom sportág professzionális képviselőinek lélegzetelállító performanszai.

A sportok új dimenziója, az e-sport szerelmesei pedig egy gaming sátorban foglalhatják el magukat, vagy közönségtalálkozón vehetnek részt kedvenc Youtubereikkel, vloggereikkel.

A rendezvényt az Animal Cannibals (akik a nap házigazdái is egyben) koncertje, valamint a Hősök fellépése zárja.