Hangszersimogató Óbudán

A Hangszersimogató program célja a hangszerek hangjának megismertetése, az együtt zenélés és éneklés örömének átadása kicsiknek és nagyoknak egyaránt.

Közreműködik Bársony Bálint és zenekara. A foglalkozás vezetője: Korzenszky Klára énekes, gyermekpszichológus. A következő Hangszersimogató rendezvény helyszíne Óbudán a 3K Kulturális Központ, időpontja április 7. szombat 16.00-17.30 között.

“A Hangszersimogató nemcsak fantasztikus zenei élményt kínál: jóval több ennél! Legértékesebb aspektusa a közös élmény, amelyben a szülők a saját gyerekeikkel osztoznak. A közös, pozitív érzelmekkel telített élmény közelséget teremt, építi, mélyíti a kötődést, gazdagítja a beszélgetésekben újra feleleveníthető élmények tartományát.” (Kuritárné Dr. Szabó Ildikó, klinikai szakpszichológus, pszichoterapeuta, egyetemi docens ajánlása)

Részletek és további Hangszersimogató dátumok a Facebookon.