Hatszín Teátrum – Budapest új játéktere

A belvárosban április második felében nyitja meg kapuit a Hatszín Teátrum, ahol minden gyermek és szülő színvonalas programokkal ismerkedhet. Szeretnének Budapest új játszótereként mindennel foglalkozni, ami a jövő palántáinak életét jobbá, szebbé, vidámabbá és boldogabbá teszi, ha alkalmanként csak egy-egy órára is.

Az első bemutató 2017. április 23-án lesz, Janikovszky Éva születésének évfordulóján egy, az írónő könyveiből születő ősbemutató formájában, címe: Az úgy volt… (6-12 éves korosztály számára ajánlott). Ezt megelőzően 22-én Janikovszky Éva: A lemez két oldala lesz látható Fullajtár Andrea, Horváth Lili, Elek Ferenc és Scherer Péter előadásában.

A következő héten már az opera világába kalauzolja el Nógrádi Gergely operaénekes, mesekönyvszerző és kántor a gyereket. Az első opera, amivel megismerkedhetnek a kicsik, a Varázsfuvola lesz (5-12 éves korosztály számára ajánlott).

Forrás: mora.hu (oldal) és ekultura.hu

A kép forrása itt.