Jön az 5. Kórusok Éjszakája!

Június 10-én immáron ötödik alkalommal rendezik meg Budapesten, a józsefvárosiPalotanegyedben a Kórusok Éjszakáját. Az egész estés kulturális eseményen több mint 600 énekhang szólal meg közel 20 helyszínen, 70-nél is több koncert és flashmob keretében.

A hagyományokhoz híven a szervezők idén is az Éneklő utca nevű eseménnyel nyitják meg a Kórusok Éjszakáját.  A Kálvin tértől indulva, a Baross és az Ötpacsirta utcán át egészen a Pollack Mihály térig hallgathat bele a köztereken a kíváncsi közönség a résztvevő kórusok műsorába. Az érdeklődők bátran válogathatnak a zenei svédasztal kínálta programokból.

A fesztivál külön erre az alkalomra írt hivatalos záródalát a látogatók együtt énekelhetik a fellépő kórusokkal a Pollack Mihály téren éjjel fél 12-kor a Kórusok Éjszakája zárásaként.

Web: www.korusokejszakaja.hu

Facebook: fb.com/KorusokEjszakaja