Nyári táborok a Hatszín Teátrumban

Évről évre elérkezik a szünidő-tervezés ideje: hogyan töltsük tartalmasan, élménydúsan, pihentetően, önfeledten és szabadon, ráadásul még hasznosan is a nyarat? E kérdésre a Hatszín Teátrum remek nyári táborai kétségkívül kimerítő választ adnak.

A Hatszín Teátrum és a Móra Kiadó nyári táborai reggel 8 és délután öt óra között várják a gyerekeket kreatív programokkal, közösség-élménnyel, szakszerű felügyelettel és napi háromszori étkezéssel, sok meglepetéssel, szórakoztató kikapcsolódással és hasznos időtöltéssel. A különböző turnusokban neves művészek, alkotók, előadók adják a tábor témáját, ívét és a foglalkozások jellegét. Legyen szó akár bábtáborról, Nyulász Péter író és Ritter Ottó illusztrátor, a Berger Szimat Szolgálat kitalálóinak programjairól, drámapedagógiáról, színházi kulisszatitkokról és a színészet sava-borsáról, nyári divatsuliról, Molnár György vers-zenélő vagy Szalma Edit rajz- és illsztrálótáboráról, a Hatszín Teátrum színes választéka minden gyereknek lehetőséget ad arra, hogy megtalálja a kedvére való nyári foglalkozást, és abban önmagát.

A táborok részletes programjai, a jelentkezés módja és a részvételi díjjal kapcsolatos információk megtalálhatók a Hatszín Teátrum oldalán.