Sportágbörze Óbudán szeptember 14-én

Szeptember 14-én, csütörtökön rendezik az Óbudai Sportágbörzét, ahol a sportbemutatókon az érdeklődők aktív részesei lehetnek a programoknak, kipróbálhatják a sporteszközöket, a sportágakat, így pozitív sportélményeket szerezhetnek.

Minden III. kerületi sportegyesületnek lehetősége lesz a nagyközönség részére való bemutatkozásra. A meghívottak között rendszerint 35-40 sportegyesület szerepel. A rendezvény a családok részére is széles választékot kínál fel annak érdekében, hogy a gyermeküknek a leginkább alkalmas sportágat találják meg.

Az iskolák versenyében ezúttal is nem csak az eseményen való megjelenés számít, hanem az aktív részvétel is, öt kiválasztott egyesület bevonásával a diákokat sportfeladatok elé állítjuk, ezáltal méltó képen viselheti majd valamely intézmény a “Legsportosabb Iskola” címét, ahol az első III. helyezett részesül díjazásban.

Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata elkötelezett a szabadidő- és az élsport támogatása mellett, ezért kerül megrendezésre minden évben a kerületi sportágajánló. A rendezvény helyszíne a III. kerületi Torna és Vivó Egylet sportkomplexum.

További információ, részletek az esemény honlapján és Facebook-oldalán.