Interaktív sportkiállítás a Millenárison

Január 13-tól vadonatúj kiállítás nyílik a Millenárison: a The Champion című interaktív tárlaton számtalan titkot fedezhetünk fel a sportágakról, a bajnokká válás folyamatáról és nem utolsó sorban önmagunkról, hiszen a játékos teszteken saját képességeinket is felmérhetjük, és felébreszthetjük a bennünk szunnyadó bajnokot. Gyerekek, családok számára is izgalmas program!

Forrás: thechampion.hu

Vajon milyen érzés olimpiai aranyat nyerni? Melyik sport az, ami igazán nekem fekszik? Mit kell (t)ennem, hogy a legjobbak közé kerüljek? Hogyan készülnek, edzenek a profik? Megannyi kérdés, melyre mind választ kaphatunk a The Champion című kiállításon, melynek Magyarországon lesz a világpremierje. A kiállítás közel 3,5 kosárpályányi területén tucatnyi sportjáték és teszt várja a látogatókat 9 játékállomáson. A többezer érdekes adat mellett az interaktív tárlat egyedi fejlesztésű rendszere több mint 10 féle sport területén játékos formában méri fel a bátor vállalkozók képességeit, így a sportágválasztásban is segít. A kiállítás végén a résztvevők személyre szabott értékelést kapnak kézbe az egyes állomásokon elért eredményeik alapján.

Az izgalmasnak ígérkező és lenyűgöző látványvilágú kiállításra már megvásárolhatók a jegyek: figyeljünk arra, hogy megadott időpontokban vehetünk részt a programon, így a belépőt is meghatározott időintervallumra kell megváltani (a férőhelyek

Forrás: The Champion Facebook-oldal

korlátozott száma miatt).

Minden részlet és további tudnivaló elérhető a kiállítás honlapján és Facebook-oldalán.