Szép magyar népmesék a Spirit Színházban

Minden népnek megvan a saját mesevilága. A Spirit Színház társulata olyan magyar népmesékből válogatott, amelyek tanulságai példaértékűek lehetnek a gyerekek számára. Nem mellőzve az őszinte humort, vidám pillanatokat, elgondolkodtató perceket, és a csodás népzenei kíséretet.

A gyönyörű rajzokkal és szívmelengető narrációval megszokott, a múlt idő mélyén gyökerező és saját jelenünkig érő népmesék mindenki számára a világ lenyűgöző ismeretét és a történetek izgalmát jelentik. A szellem és a lélek felfrissülését és a szórakozás izgalmas óráit szerzik kicsiknek-nagyoknak egyaránt: a hagyományozódó kultúrának olyan gyöngyszemei, melyek összekötnek minket. Sőt, általuk jobban megérthetjük magunkat és egymást is.

A népzenével kísért, csokorba szedett, ízes-tartalmas mesék igazi családi színházi élményt ígérnek, mellyel mind a szülőknek, nagyszülőknek, mind a gyerekeknek feledhetetlen perceket szerzünk.

2017 december 27. (szerda) 11:00 Spirit Színház Jegyvásárlás
2017 december 31. (vasárnap) 11:00 Spirit Színház Jegyvásárlás