Mobilok és egyéb kütyük – Nonstop Impró a SZINDRA Társulattal

A technika ördöge a világot jelentő deszkákon: a színházi előadás témája ezúttal napjaink kommunikációs eszközeiről szól, illetve a velük kapcsolatos problémákat, játékokat dolgozza fel vicces, szórakoztató formában. Irány a Marczi Közösségi Tér!

A SZINDRA Társulat előadásába a közönség is bekapcsolódhat, hiszen minden a pillanat műve, a nézők instruálhatják a szereplőket, megadhatják a szituációkat.

Lefagyott a telefon? Rossz helyre ment az SMS, a snapchat, a Messenger-üzenet? Elfelejtettük lenémítani? Nem volt képernyőzár, és úgy tettük zsebre? Országomat egy kis wifiért? Mindemellett még sok egészen extrém „baleset” vagy vicces szituáció is előfordulhat azokkal, akiknek a technika vívmányai a mindennapjaik részét képezik. A SZINDRA Társulat 13 éven felüli diákoknak szóló, interaktív produkciója ezeket a helyzeteket viszi színpadra frappáns és szórakoztató módon. Az előadásra november 29-én 11 órakor kerül sor a Marczibányi Téri Művelődési Központban.

Műsorvezető: Földessy Margit

Az előadás időtartama: kb. 60 perc