15 ingyenesen letölthető anyák napi kedvesség

rózsa felirattal

15 ingyenesen letölthető anyák napi kedvesség

Vasárnap lesz anyák napja, ennek kapcsán íme egy válogatás kedves ajándékötletekből: poszterek, képeslapok nagyoknak, színezők, kitölthető könyvecskék, tátika, könyvjelző, ajándékkísérők kicsiknek.

A napfény illata blogon szép és kedves nyomtatható kedvességeket gyűjtöttek össze anyák napjára, melyeket adhatjuk egy virág és egy puszi mellé, vagy díszíthetjük velük az ajándékunkat.

A többségük magyar nyelvű, és a képekre kattintva tölthetők le.

Anyák napi színező, könyvjelző

népi motívumokkal, Pirostól

Alvójegy anyák napjára

Lélekmelengető könyvecske

Az alábbi sablonokat a kicsik lerajzolhatják, a nagyobbak leírhatják a gondolataikat. Ezekből aztán készülhet egy kedves leporelló, örök emlékül neked és a gyerkőcnek.

Anyák napi tátika

Kedves képekkel és személyes ajándékokkal.

Még több nyomtatható, lerajzolható és/vagy kiszínezhető ötlet A napfény illata blogon!