Ez a 20 pozitív megerősítés megváltoztatja az életedet

Ezek a gyönyörű és nagyon elgondolkodtató pozitív megerősítések valóban megváltoztatják az életedet. A leírt vagy kimondott szavaknak ugyanis nagyobb az erejük, mint hinnéd. A pozitív gondolatok elképesztően inspirálhatnak, ezért minél többször elolvasod vagy kimondod azokat, annál erősebben hatnak az életedre is, amely napról napra változhat, természetesen a pozitív irányban.

521463772

A negatív gondolatok visszahúznak, a pozitívak ezzel szemben erősítenek, felemelnek, és az életedet is a vágyott irányba terelik. Valóban 180 fokot fordul az életed, amikor a negatív szokásokat elengeded. Miért ne tennéd meg, miért ne segíthetnél magadon, és miért is ne könnyíthetnéd meg az életedet? Ezeket a lélekemelő gondolatokat mindenképpen érdemes minél többször elolvasnod magadban vagy akár hangosan is.

1. A legegyszerűbb dolgok is örömmel töltenek el.
  2. Minden reggel boldogan ébredek.
  3. Másokat is inspirál a boldogságom.
  4. Mindent megkapok az életben, amire szükségem van, a megfelelő időben és helyen.
  5. Szeretem magamat, és elfogadom annak, aki vagyok.
  6. A szívemből szeretet és öröm árad.
  7. A lehetőségeim határtalanok. Élek velük mindenkor.
  8. Egyedi vagyok. Jól érzem magam a bőrömben, szeretem az életemet.
  9. Energikus és magabiztos vagyok, tele lelkesedéssel és örömmel.
  10. Csodás emberek a barátaim és a családom.
  11. Megoldom a problémákat. Mindig a legjobb megoldásra törekszem.
  12. Erős vagyok lelkileg, a gondolataim mindig tiszták és egyértelműek.
  13. Nincs lehetetlen az életemben, mindent megvalósítok, amit szeretnék.
  14. Gyakorlom a türelmet, megértek másokat és önmagamat is.
  15. Szívesen edzek, tornázom.
  16. Hálát érzek a jelen pillanatért, a boldog életemért.

A teljes cikk az NL Café oldalán olvasható, a folytatásért kattints IDE.