Ingyen tanulhatnak korcsolyázni az óvodások

jégkorcsolyázó

Ingyen tanulhatnak korcsolyázni az óvodások

Ingyenes, tizenegy alkalmas korcsolyaoktatási programot indít az öt év feletti óvodásoknak, valamint az alsó tagozatosoknak a Városligeti Műjégpálya.

A program után minden gyermek oklevelet kap, és bérletet, amellyel 2019 végéig tíz alkalommal ingyenesen korcsolyázhat hétköznap – közölte a Főpolgármesteri Hivatal. Utaltak arra, hogy 2019-ben Budapest lesz Európa Sportfővárosa. Céljuk, hogy minél több budapestivel szerettessék meg a rendszeres testmozgást.

A programsorozatról a napokban küldik el a felhívást a budapesti óvodáknak és iskoláknak. A program részletei hamarosan olvashatók a Városligeti Műjégpálya honlapján.