Böjte Csaba testvér: Az apák szerepe a családban - előadás

Az apák szerepe a családban címmel  előadás-sorozat indul útjára a Családbarát Újbuda program keretében, a Felelős Szülők Iskolája szervezésében. Az  öt alkalomból álló, ingyenes programsorozat első előadását Böjte Csaba ferences szerzetes tartja február 14-én 18 órakor.

Az előadáson szó lesz atyai szerepekről, gondoskodásról, elvárásokról és megfelelésekről is. A kerekasztal-beszélgetésen Csaba testvérrel, Polus Enikő mentálhigiénés szakember, a Me-Se-Kő Alapítvány vezetője és Bedő Imre közgazdász, a Férfiak Klubja vezetője és Tibenszky Moni Lisa, a Felelős Szülők Iskolája alapító-ügyvezetője beszélget családon belüli szerepekről. Egy gondolatébresztő rövid beszélgetésre kértük őket.

Böjte Csaba testvér: Az apák szerepe a családban
Vendégek: Polus Enikő, mentálhigiénés szakember, Me-Se-KŐ, Bedő Imre, Férfiak Klubja alapítója

Február 14. szerda, 18 óra
Villányi úti Konferenciaközpont (1114 Budapest, Villányi út 11-13.)
Térkép: itt

Bankkártyás fizetés

Szolgáltató: CIB Bank Zrt.
cib_logo_30px

Elfogadott kártyák:
kartyalogok_30px

Vásárlói tájékoztató | GY.I.K.