Kádár Annamária, meseterapeuta: Apa mesél - előadás

Március elsején kerül sor az Apák szerepe a családban előadás-sorozat második eseményére, melynek címe Apa mesél, előadója Kádár Annamária meseterapeuta, aki arról fog beszélni, hogy az az élet- és családtörténetek hogyan járulnak hozzá az önbecsülés és a rugalmas alkalmazkodóképesség kialakulásához.

A szakember szerint a családtörténet egy védőháló, amelyre nehéz élethelyzetekben támaszkodunk, a közös élménymegosztás pedig segít a gyermeknek megérteni a kihívások és akadályok természetét, mintát ad a megküzdéshez. Az előadást követő kerekasztal-beszélgetés vendége ezúttal Víg Balázs kortárs gyermekkönyv író lesz, aki érzékenyítő, edukáló meséivel – Todó kitálal a suliról, Három bajusz gazdát keres, Puszirablók c. – különleges világot és atmoszférát teremt, amelyben a gyerekek ki merik hangosítani az érzéseiket, legyen ez az otthoni meseolvasás vagy akár az iskolai foglalkozások miliőjében.

Az előadásokra nem csak az édesapákat várjuk nagy szeretettel, hanem a tanárokat, óvópedagógusokat és mindazokat, akik gyerekekkel foglalkoznak.

Az előadásokon a részvétel ingyenes, de a korlátozott férőhelyek miatt regisztrációhoz kötött.
Információ, regisztráció: www.felelosszulokiskolaja.hu/apasorozat

Az előadásra a regisztrációt február 15-én nyitjuk meg.

Kádár Annamária, meseterapeuta: Apa mesél
Vendég: Víg Balázs, gyermekkönyv író

Március 1. csütörtök, 18 óra
B32 Galéria és Kultúrtér (1111 Budapest, Bartók Béla út 32.)
Térkép: itt

Bankkártyás fizetés

Szolgáltató: CIB Bank Zrt.
cib_logo_30px

Elfogadott kártyák:
kartyalogok_30px

Vásárlói tájékoztató | GY.I.K.