Rögtönzött Szülői Értekezlet a Momentán Társulattal

Iskolás gyermeked van, és nehezen megy vele a kommunikáció? Szeretnéd megérteni, hogy mi zajlik a gyermek, a tanár vagy éppen egy szülő lelkében? Akadt már problémád azzal, hogyan is kell a leghatékonyabban kezelni iskolai helyzeteket? Akkor a Momentán Társulat és Jocó bácsi Rögtönzött Szülői Értekezletén van a helyed, ahol hiteles szakemberek segítségével, mégis szórakozva járjuk körbe a kényes iskolai szituációkat.

Iskolai mindennapok, nem mindennapi szemszögből, immár egy éven belül 10. alkalommal mutatjuk be rendhagyó iskolaszínházi előadásunkat, ahol improvizációs jelenetek hívják elő a tinédzserekből, a szülőkből, a tanárokból saját élményeiket, befeszüléseiket, kérdéseiket.

Szabályozott időkeret, feszengő tanárok és szülők, merev napirendi pontok, várakozó rosszcsontok gombóccal a torkukban és kínosan kerülgetett kérdések… Az iskolai szülői értekezletről finoman szólva sem a spontaneitás, a laza őszinteség és a humor ugrik be először. De ennek vége, hiszen a Momentán Társulat mindent a feje tetejére állít.
Balatoni József, Jocó bácsi osztályfőnökként,
Pólus Enikő, mentálhigiénés szakember, érzelem tanárként,
Balogh Lali, diák pedig hús-vér kamaszként
reagál a látottakra,
és a közönség rendez, kérdez, nevet és néha megdöbben a helyzeteken, ahogy mi magunk is.

Vigyázat, a jubileumi előadáson senki sem az, akinek látszik, lehet hogy a tanárból pimasz diákot kreálunk és fordítva!
Merjünk más szemszögből is nézni magunkra!
Induljon hát a krétaháború több felvonásban!

Az előadásra 10 éves kor felett mindenkit várunk, aki most diák, vagy aki valaha volt diák 🙂

Közreműködők: Momentán Társulat, Balatoni József – alias Jocó bácsi, Polus Enikő mentálhigiénés szakember és Balogh Lali, diák

2018. január 20., 10:00

Előadás: 2 óra, egy szünettel

Jegyár: 2 500 Ft/fő

Helyszín: K11 Művészeti és Kulturális Központ (1075 Budapest, Király utca 11.)

Facebook esemény

JEGYVÁSÁRLÁS

Bankkártyás fizetés

Szolgáltató: CIB Bank Zrt.
cib_logo_30px

Elfogadott kártyák:
kartyalogok_30px

Vásárlói tájékoztató | GY.I.K.