Rögtönzött Szülői Értekezlet a Momentán Társulattal

Iskolás gyermeked van, és nehezen megy vele a kommunikáció? Szeretnéd megérteni, hogy mi zajlik a gyermek, a tanár vagy éppen egy szülő lelkében? Akadt már problémád azzal, hogyan is kell a leghatékonyabban kezelni iskolai helyzeteket? Akkor a Momentán Társulat és Jocó bácsi Rögtönzött Szülői Értekezletén van a helyed, ahol hiteles szakemberek segítségével, mégis szórakozva járjuk körbe a kényes iskolai szituációkat.

Közreműködők: Momentán Társulat, Balatoni József – alias Jocó bácsi, Polus Enikő mentálhigiénés szakember és Balogh Lali, diák

2018. január 20., 10:00

Immár hatodik alkalommal bemutatásra kerülő iskolaszínházi előadás, mely a humor és az improvizáció eszközeivel taglalja az iskolai – diák, tanár, szülő – lét nehézségeit és a szakemberek segítségével a lehetséges utakat.

A nevetés visz közel egymáshoz, a közönség soraiban 10 évnél idősebb gyerekek és szüleik, pedagógusaik ülnek együtt átélve, megélve a pillanatokat.

Előadás: 2 óra, egy szünettel

Jegyárak: diák, nyugdíjas: 1500 Ft, felnőtt: 2000 Ft

Helyszín: K11 Művészeti és Kulturális Központ (1075 Budapest, Király utca 11.)

Facebook esemény

JEGYVÁSÁRLÁS

Bankkártyás fizetés

Szolgáltató: CIB Bank Zrt.
cib_logo_30px

Elfogadott kártyák:
kartyalogok_30px

Vásárlói tájékoztató | GY.I.K.