Február végén indul az Apa Akadémia

Túlóra – család – gyerekek. Vajon jó apa vagyok? Lehetek jó apa a mindennapi mókuskerékben? Milyen apa kell a mai gyerekeknek? Ezekkel és más kérdésekkel, „apás gondokkal” foglalkozik az Apa Akadémia, mely február 28-án nyitja 2017-es előadássorozatát. Mottó: Adjunk bele több apait!

AA_logo_V4-01-1Apának lenni az Internet korában. Lehet jól csinálni?

A Léder László pszichológus által létrehozott Apa Akadémia 2017 “alapozó” előadássorozata a következő fontos kérdésekkel foglalkozik:

Túlóra – család – gyerekek. Vajon jó apa vagyok? Lehetek jó apa a mindennapi mókuskerékben? Ötletek, megoldási javaslatok.
Milyen apa kell a mai gyerekeknek? Pszichológiai ismeretek érthető nyelven.
Férfi dolog: a legfontosabb apai szerepek, amiket minden apának ismernie kell. Az apai (és anyai) szerepekről világosan.
Modern világ – megváltozott apa és anya szerepek. Családi működés az Internet és az okos telefonok világában. Mi az, amit csak apa tud megoldani?

Az előadások Budapesten kerülnek megrendezésre. Az előadások pontos dátumáról és helyszínéről értesítést küldenek az érdeklődőknek.

APA AKADÉMIA nyitó előadás

Forrás: flickr.com

Időpont: 2017.február 28. (kedd) 18.00 óra

Helyszín: Eötvös10 Közösségi és Kulturális Színtér (1067 Budapest, Eötvös u.10)