Apák és kamaszok

Az Apa Akadémia őszi előadássorozatának utolsó rendezvényére november 29-én kerül sor az Eötvös 10 Közösségi s Kulturális Színtérben. A téma a kamaszkor “menedzselése”, szeretetteljes és hatékony kísérése lesz, avagy: melyek a kamaszkor legfontosabb apai kérdései és konfliktusai?

Mi a kamaszkor? Menetrendszerű “földrengés” vagy mindent elsöprő cunami a derült égből? Esetleg az apa-gyerek kapcsolat főpróbája? Kéretlen vihar, amin túl kell esnünk? Vagy lehetőség, hogy felnőtté váljanak a gyermekeink? November 29-én 18 órától előadást és beszélgetést rendezünk a kamaszkor legfontosabb apai kérdéseiről és konfliktusairól. Fókuszban a megoldások, jó gyakorlatok, elkerülendő apa-csapdák és az ezekről való közös eszmecsere lesznek.

Nemcsak apáknak!

Helyszín: Eötvös10 Közösségi és Kulturális Színtér ( 1067 Budapest, Eötvös u.10)

Részletek és jelentkezés az Apa Akadémia weboldalán.

A kép forrása itt.