Varázslatos opera

Az Operaház nagysikerű sorozata 2017-ben is folytatódik. A szülőkkel vagy szervezett csoportban érkező óvodások és iskolások zenés, játékos környezetben ismerkedhetnek az opera műfajával és az operaelőadások közreműködőivel.

Forrás: opera.hu

Az interaktív zenés program után a gyerekek megtekinthetik a dalszínházat, miközben izgalmas történeteket hallhatnak az Operaházról. A program 4 évestől 10 éves korig ajánlott.

Házigazda: Nagy Mária

Helyszín: Operaház, 2016. november 13-án a Székely Bertalan-terem, a többi alkalommal a Királyi Lépcsőház

Vasárnapi alkalmak, 9:00 órától:
2017. január 8.
2017. január 29.
2017. február 5.

Jegyek alkalmanként 1.200 Ft-os egységáron kaphatók.

Érkezés a megváltott jegyekkel kezdés előtt 15–30 perccel, az Operaház főbejáratán keresztül.

Forrás: opera.hu