Bigjigs , kreatív fajáték

Kiállítói bemutatkozás – GRUND, Táborexpo, május 11.

Bigjigs railBigjigs Toys Európában és világszerte jól ismert név a fajátékok piacán. Közel 30 éves múltra visszatekintő cég napjainkban az egyik legnagyobb és legszélesebb választékot kínálja kreatív fajátékokból. A legnagyobb és legkomplexebb favasút-és út-hálózat, meseszép fából készült babaházak, álomszép gyerekkonyhák és sok-sok díjnyertes fejlesztő játék kicsiknek és nagyoknak egyaránt.

Most a GRUND-on bemutatkozik a Bigjigs szabadtéri játékcsaládja is. Hinták, kreatív kerti játékok, kerti szerszámok, homokozók és még sok izgalmas játék, melyet  a helyszínen Te is kipróbálhatsz! Vajon hogyan jár a zsiráf? És a tigris, na meg a krokodil? Gyere el a standunkra és próbáld ki!

Ha ügyes vagy és szerencsés sok értékes nyereménnyel térhetsz haza!

A MAGIC HORSE Kft a Bigjigs termékek magyarországi forgalmazója vár minden gyereket és felnőttet a GRUND-on.

www.bigjigs.hu