Eljött a lovagok kora – Öltözz jelmezbe a GRUNDra és megajándékozunk!

Ünnepeld együtt Velünk a 20 éves Piatnikot a GRUNDon!

Várvédők harca, jelmezverseny és az idei év legmenőbb társasjátékai!

lovagvarÖltözz bármilyen jelmezbe, vonulj fel a színpadra vagy vegyél részt a III. Vakációváró fesztivál fináléján és mutasd meg mindenkinek Magad!

Minden jelmezest megajándékozunk a PIATNIK jóvoltából egy-egy játékkal!

Sőt a Vakációváró fesztiválon megépítjük álmaid lovag kastélyát, hogy animátoraink segítségével életre keltsük a bátor vitézek életét!

Elég bátor vagy hogy megharcolj a trónért, kiállod a lovagi próbát? Itt az alkalom, hogy részt vegyél a „várvédők harcában”.

A 20 éves Piatnik Budapest Kft. a GRUNDra varázsolja a mesebeli lovagkort, szeretettel várunk!

Természetesen a közkedvelt társas és logikai játékok is várnak a helyszínen, sőt a jegyárát is levásárolhatod Nálunk, a Piatnik Shopban!

Piatnik játék kínálat: itt