Tenisztábor a GRUNDon

IMG_20120727_104039 (1)Kiállítói bemutatkozás a GRUNDon  – május 11

Regős István vagyok, 3 gyerekes pedagógus, teniszedző. Több mint 20 éve tanítok általános iskolákban és oktatok 5-18 éves gyerekeket erre a nagyszerű sportra. Tenisztáborom, Csillabércen a városhoz közel, de már tiszta levegőjű, erdős környezetben működik már 21 éve. Legelső tenisznövendékeim már felnőtt emberek, de sokan közülük még mindig visszajárnak, hogy egy jót játszanak a hegyekben. Izgalmas, vidám, nyári tenisztáborunk várja az 5-18 éves fiúkat és lányokat június 16. és július 18. között /heti turnusokban/.

Napi program:

– Délelőtt: teniszedzés (korcsoport/tudásszint szerint bontva), foci, footgolf, asztalitenisz

– Délután: strandolás, kirándulás, társasjáték, kézműves foglalkozások

– Lovaglás (külön díjazás ellenében)

– Napi háromszori étkezést és sportfelszerelést biztosítunk

– Igény szerint külön buszt indítunk a Széll Kálmán térről

VIDÁM GYEREKEK + JÓ LEVEGŐ + JÁTÉKOS SPORTFOGLALKOZÁSOK = www.tenisztabor.com