Aladdin a Városmajorban

Turay Ida Színház: Aladdin

zenés, táncos mesejáték

TurayIdaSzinhaz_Aladdin2015. augusztus 23. (vasárnap) 10:30, Városmajori Szabadtéri Színpad

5 éves kortól ajánlott! (70 perc)

Az Ezeregyéjszaka meséje kel életre varázslatos díszletben, látványban Aladdinnal, Dzsinivel és Jázminnal, kik a szeretet és a szerelem határtalan erejével képesek legyőzni a rosszat, a gonosz varázsló minden ármánykodását. Hogy hogyan? Nos, erről szól ez a nem mindennapi, fergeteges mese.

Szereplők: Bankó Bence, Szilvási Judit, Pásztor Máté, Bregyán Péter, Kurkó József, Boros Zoltán, Borbély Krisztina, Faggyas Alexandra, Merk László

Díszlet: KYDI

Jelmez: Nyírő Bea, Kassai Judit