Gipszkorszak Alkotó Játszóház ismét a GRUNDon

Kiállítói bemutatkozás – GRUND, Táborexpo, május 11.

iStock_000013708136XLarge_1024x682 (1)A Vakációváró fesztiválon bemutatkozik a Gipszkorszak Alkotó Játszóház, amely partnereivel (British Council, Chefparade Főzőiskola,1point4 fotóstúdió, Művészház és Ágasbogas műhely) angolozós, főzös, fotós, jobb agyféltekés rajzolós és kézműves alkotó táborokat szervez elsősorban a 6-12 éves korosztály részére. Az 5 napos táborok során délelőttönként mindig a tematikus foglalkozás zajlik majd lazításképpen a megunhatatlan gipszfigura festéssel töltődhetünk fel.

Délutánonként margitszigeti piknik, hajókázás, a város csodálása a Bazilika kilátójából, és még sok más izgalom vár mindenkit.

Előrelátóak vagyunk, így eső esetére is tartalmas és érdekes programokkal készültünk. Pénteken késő délután várjuk a szülőket is, hogy közösen megmutathassuk, hogyan telt a hetünk és miket tanultunk.

Valamelyik tetszik? Akkor jelentkezzetek gyorsan, hiszen most 10% kedvezményt adunk – de csak május 15-ig! Részletek és on-line jelentkezés itt: http://gipszkorszak.hu/nyaritabor.html