Három karizmatikus előadó, három érdekfeszítő előadás a Villányi Úti Esték sorozatban

Ugye Te is szívesen meghallgatnád Soma Mamagésa, Müller Péter, és Dr. Tari Annamária gondolatait?

2015_SomaMullerTari_A5_20150207_okSoma Mamagésa – Énekes, színész, pszichológus, gyógyító, de mindenekelőtt NŐ, akinek gondolatait érdemes meghallgatni, akár önismeretről, akár kapcsolatokról, párkapcsolatokról van szó. A hétköznapi élet mágiája – avagy a tudatosság teremtő ereje című előadásában arról tudhatsz meg többet, hogy vajon mennyire befolyásolhatjuk sorsunkat, vajon saját kezünkbe vehetjük-e az életünk irányítását? És ha igen, akkor mit kell tennünk érte, hogyan valósíthatjuk meg álmainkat?

Müller Péter a magyar ezoterikus irodalom nagymestere, aki előadásain nem csak értékes gondolatokkal ajándékozza meg a közönséget, de lényével sajátos közösségi élményt teremt, az együttlét különleges légkörét hozza létre. Az élet művészete című előadásán az igazság, szépség, szerelem, szeretet, barátság, jóság áll a középpontban. Egyszerűen csak élni, vagy az életet művészi fokra fejleszteni, megérteni önmagunkat és a világot – ezekre a mindannyiunkat egyformán érintő, fontos kérdésekre próbál válaszokat keresni. Beszél az emberi sorsról, a jövő sejtéséről, a várakozás művészetéről és a gondviselés segítő erejéről, a boldogságról és az élet nagy válaszpontjairól.

Tari Annamária, nagy tapasztalattal rendelkező, gyakorló pszichológus és pszichoterapeuta, a régi és új nemzedékek közötti átjárás megteremtésének lehetőségeit kutatja. Az online és offline tér összefonódásának korszakában vajon tényleg narcisztikusabbak lettünk, kevésbé ápoljuk kapcsolatainkat, kevésbé empatikusan fordulunk társaink, gyermekeink felé? A siker és a boldogság hajszolása közben jut-e idő egymásra és mi kell ahhoz, hogy az Y az X és a Z generáció együttműködhessen? Ezekre, és még sok más, mai életünket érintő kérdésre kaphatsz választ, ha meghallgatod Tari Annamária “Ki a fontos: Én vagy Én?” című előadását.

Részletes program:

-2015.04.16. 19:00 Soma Mamagésa előadása – A hétköznapi élet mágiája, avagy a tudatosság teremtő ereje
-2015.05.08. 19:00 Müller Péter előadása – Az élet művészete
-2015.05.28. 19:00 Dr. Tari Annamária előadása – Ki a fontos: Én vagy Én?

jegyinformáció: 06203507356, jegyrendelés: borbath.andras@ibs-oc.hu

A www.fszi.hu oldalon hírlevélre regisztrálók 40%os kedvezménnyel válthatnak bérletet és jegyet is az eseményre.