Húsvéti ajándék a Kinizsi Várnál

husvet_kinizsivarHúsvét vasárnapján és hétfőjén ajándék belépőt kapnak a Kinizsi várba a tojással vagy locsoló verssel érkező gyerekeknek

A Balaton felvidék talán egyik legszebb helyén fekvő nagyvázsonyi Kinizsi vár húsvétkor kiemelt szeretettel és ingyenes belépéssel várja azokat a hagyománytisztelő és ápoló gyerekeket, akik a történelmi kirándulásra magukkal hozzák a saját festésű tojásukat vagy locsoló verssel készülnek.

A vár tövében lévő tiszta, kedves vendégfogadó turistaház Húsvéttól a látogatók rendelkezésére áll.

info: www.kinizsivar.hu

bejelentkezés, szállásfoglalás  kinizsivara@gmail.com