Játék , mozgás, szórakozás, már több, mint 7000 nm-en Budapesten! – ELEVENPARK

elevenpark_1-page-001

Kiállítói bemutatkozás – GRUND, Táborexpo,  május 11.

Mozgással egybekötött családi programot keres? Jöjjön el az Elevenparkba, ahol gyermekei biztos nem unatkoznak majd. Csempéssze be önfeledt játék örömét mindennapjaikba így garantált a mozgás és az egészség! Újdonság! már az Észak-budapestiek is könnyen átélhetik az Elevenpark játékörömeit az új Elevenpark Reno Udvarban több mint 3000 nm-en! A helyszín tökéletesen elérhető akár a 3-as metróval, akár gépkocsival. A helyszínen 4 órás ingyenes parkolás biztosított.

A GRUNDon tűzpiros tűzoltó autóval, trambulinnal, légvárral , ügyességi játékokkal és játékos feladatokkal várjuk a látogatókat!

Az Elevenpark tökéletes hely egy egyszerű közös családi programra de szülinapi zsúrokat vagy egyéb rendezvényeket is tarthatunk itt. Az Elevenparkban folyamatos foglalkozásokkal és gyermekprogramokkal várják a gyerekeket. Barátságos személyzete készségesen áll a vendégek rendelkezésére az étteremben és a játékoknál is. A babaszoba segít a kisgyermekes édesanyáknak, hogy kényelmesen lássák el a babák körüli teendőket.  Az Elevenparkban rendszeresen szerveznek igényes gyermekprogramokat, amikről a honlapon találunk információt.

Kint eshet az eső vagy tűzhet a nap, a tágas játszótéren mindig kellemes klíma várja. Fedett, de mégis világos tere az összes korosztálynak kiváló fejlesztő és szórakoztató játékot rejt az Elevenpark Új Buda Center is.  A hely tömegközlekedéssel is könnyedén megközelíthető. Azok, akik autóval érkeznek, ingyenesen parkolhatnak a center parkolójában.

Az Elevenpark játszóház elérhető áron, állandó kedvezményekkel várja vendégeit a 11. és a 13. kerületben.

Cím: Elevenpark Új Buda Center: 1117.Budapest, Hengermalom út 19-21.

Elevenpark Reno Udvar: 1138.Budapest, Váci út 168. A régi Obi helyén.

www.elevenpark.hu