Jég a parton – új műjégpálya nyílik a Velence korzón

forrás:  kidsoasis.hu

A műjégpálya a Velence Korzón nyílik november 06-án, és jövő év  március 06-ig üzemel majd. A korcsolyázás szerelmeseinek már nem kell arra várnia, hogy befagyjon a Velencei-tó jege!

Az új pályán folyamatosan kezelt és gondozott lesz a jég, lesz lehetőség korcsolya bérlésére és élezésére is. A korcsolyapálya egy sátor alatt lesz elhelyezve, mérete 15 X 30 m-es lesz és palánk fogja övezni. A pályához természetesen melegedőt is alakítanak ki.

A Velencei-tó partján remek családbarát szállodát is találtok, ha több napra szeretnétek elutazni.

Velence Resort & Spa kedvezményes csomagajánlatait itt tekintheted meg.

Kép forrása: velenceitoonline.hu