Jó-jó-jó, úgy ringat a hajó! – Hétvégén ismét indul a Minimax Hajó

Jó-jó-jó, úgy ringat a hajó! – Hétvégén ismét indul a Minimax Hajó

BuborekA magyar tengeren vitorlát bontunk és ismét kihajózunk a Minimax gyerekhajóval.  A parton a népszerű Pici Cica vár Benneteket. A Balaton északi és déli partjáról is indul a gyerekhajó. Pénteken  Apacuka  együttessel Balatonfüredről, szombaton Siófokról fut ki a hajónk a Buborék együttessel a fedélzeten. A több,  mint másfél órás élmény nemcsak a gyerekkoncerttel, de társasjátékokkal, babakuckóval és egyéb meglepetésekkel vár is Benneteket. A családi hajókázást senkinek nem szabad kihagyni, aki a Balaton parton nyaral.

Szeretettel várunk Benneteket a Minimax gyerekhajó júliusi utolsó hajóútján.

info: itt

Balatonfüredi esemény: itt

Siófoki esemény: itt

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kapcsolat

Felelős Szülők Iskolája Oktató és Szolgáltató Kft.
Székhely, számlázási cím: 1112 Budapest, Zólyomi út 47.
Iroda: 1023 Budapest, Frankel Leó utca 21-23., I. emelet 1.
Cégjegyzékszám: 01 09 966630
Adószám: 23461176-2-43

info@felelosszulokiskolaja.hu
+36 20 358 66 12

x

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.