Legyél Te a Generali Gyerek Sziget plakáttevezője!

rajzpalyazat-gyerek-sziget-logo-felelos-szulok-iskolaja

Immár 15. alkalommal várja ingyenes programkavalkádjával a kicsiket és nagyokat a Gyerek Sziget a júniusi hétvégéken, a Hajógyári-szigeten.  Az idei Generali Gyerek Szigetnek már a plakátja is rendhagyóan készül: rajzpályázat útján, a nyertes pályamű hirdeti majd a népszerű programsorozatot. A plakátpályázatra március 31-ig várják a gyermekek terveit.

Hamarosan itt a nyár, amikor júniusban a családok apraja s nagyja tölti a hétvégéket a Gyerek Sziget kínálta programokon. A szervezők addig is alkotásra buzdítják a gyermekeket: pályázatot hirdetnek, melyre 6-14 éves korú ifjak rajzait várják. Pályázni lehet csoportosan, egyénileg, osztállyal vagy barátokkal, a lényeg, hogy minél több színes alkotás szülessen. A legjobb művek a 2016-os Generali Gyerek Sziget plakátjain köszönnek majd vissza.

rajzpalyazat-gyereksziget-felelos-szulok-iskolaja

Generali Gyerek Sziget rajzpályázat a Felelős Szülők Iskolája ajánlásával.

Részletek: http://rajzpalyazat.gyereksziget.hu/