Ne játssz a tűzzel!

Ne játssz a  tűzzel!

tuzÉgésmegelőzési- programot indított gyerekeknek a fővárosi Bethesda Gyermekkórház, hogy az égési sérülések veszélyeire hívják fel a figyelmet. Magyarországon évente 1500 gyermek ég meg úgy, hogy kórházba kerül.

Baleset megelőzési és már megtörtént égési balesetek kezeléséről szóló hasznos információkat a kórház weboldalán olvashatunk. Dr. Szabolcs Andrea cikkében a tűzhelynél, a fürdőszobában bekövetkezett balesetekről, veszélyforrásokról, mérgezésről, forrázásról és ezek kezeléséről is kapunk részletes információt, ami néha igen hasznos lehet.

Kattints ide: http://www.bethesda.hu/magazin/49-ha-beteg-a-gyerek/150-balesetek-es-megelzesuek?start=2