Ne játssz a tűzzel!

Ne játssz a tűzzel!

Ne játssz a  tűzzel!

tuzÉgésmegelőzési- programot indított gyerekeknek a fővárosi Bethesda Gyermekkórház, hogy az égési sérülések veszélyeire hívják fel a figyelmet. Magyarországon évente 1500 gyermek ég meg úgy, hogy kórházba kerül.

Baleset megelőzési és már megtörtént égési balesetek kezeléséről szóló hasznos információkat a kórház weboldalán olvashatunk. Dr. Szabolcs Andrea cikkében a tűzhelynél, a fürdőszobában bekövetkezett balesetekről, veszélyforrásokról, mérgezésről, forrázásról és ezek kezeléséről is kapunk részletes információt, ami néha igen hasznos lehet.

Kattints ide: http://www.bethesda.hu/magazin/49-ha-beteg-a-gyerek/150-balesetek-es-megelzesuek?start=2

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kapcsolat

Felelős Szülők Iskolája Oktató és Szolgáltató Kft.
Székhely, számlázási cím: 1112 Budapest, Zólyomi út 47.
Iroda: 1023 Budapest, Frankel Leó utca 21-23., I. emelet 1.
Cégjegyzékszám: 01 09 966630
Adószám: 23461176-2-43

info@felelosszulokiskolaja.hu
+36 20 358 66 12

x

A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.