Sunshine Családi Fesztivál az Aquaworld-ben

sunshine_kreativ_aquaworld2014. augusztus 15-17. között kerül megrendezésre a Sunhine Családi Fesztivál az Aquaworld Budapestben, ahol a fürdőzés mellett rengeteg izgalmas program várja a vendégeket.

Akkor sem kell lemaradnia a fesztiválélményekről, ha gyermeke van. Különleges, semmihez sem hasonlítható szórakozást nyújt a Sunshine Családi Fesztivál, ahol a fürdő adta vízi szórakozás mellett a kicsik és nagyok egyaránt megtalálják a kedvükre való kikapcsolódást; állatsimogató, ugrálóvár, rajzverseny várja a legkisebbeket, míg a nagyobbak kiállított versenyautókat nézhetnek meg, vagy különböző sportoláshoz kapcsolódó játékos versenyekben mérhetik össze erejüket.

A következő Sunhine Családi Fesztiválra a szervezők sok szeretettel várnak mindenkit és egy felejthetetlen élményt ígérnek az egész család számára.

(Az eseményre külön belépőt nem kell váltani, a szokásos Aquaworld árak tartalmazzák a fesztiválrészvételt is.)