Vuk – táncelőadás gyerekeknek a Városmajorban

Inversedance–Fodor Zoltán Társulata:

Vuk –táncelőadás gyerekeknek

vuk_Inversedance-FodorZoltanTarsulata_Vuk(c)DusaGabor2015. június 28. (vasárnap) 10:30
Városmajori Szabadtéri Színpad

4 éves kortól ajánlott! (60 perc)

Fekete István Vuk című meséje ez idáig még sosem kelt életre táncszínpadon, most azonban megelevenednek a jól ismert figurák, Karak, Vahur, Tás, „A sima bőrű”, és még számos mesebeli szereplő mellett természetesen Vuk, akinek játékos, eleven karakterében minden gyerek magára ismerhet. Csalafinta csíntevésein és kalandozásain át a gondoskodó szeretet segítségével fedezi fel az életet.

Az előadás az Inversedance–Fodor Zoltán Társulata, a Nemzeti Táncszínház és a Művészetek Palotája közös produkciója.
Támogatók: NKA, EMMI, MMA, Előadó és Alkotóművészetért Alapítvány
Együttműködő partner: Móra Könyvkiadó