Süveges Gergő, közéleti személyiség – Nagyüzem az őrültek házában – család, öröm, boldogság

apuka játszik a három gyerekével

2012. január 21. – 17.00 óra

Süveges Gergő a celeb lét és a magánélet egyensúlyáról tart majd előadást. Tíz éve dolgozik az MTV-nél – oda pedig a Duna TV-től hajózott át -, pályáját nemcsak blog bejegyzésekkel, a Nagy Könyvvel, vagy éppen a választási műsor levezetésével szakította meg, hiszen miután 2000-ben feleségül vette menyasszonyát, négy gyermekük született: két lány és két fiú.

Hogy férhet össze a karrier és nagycsaládos apa szerep? Hol és hogyan érzi jól magát? Miből merít erőt és hogyan adja át? – ezekről és hasonló kérdésekről hallhatunk élvezetes élménybeszámolót az IBS-ben, a Felelős Szülők Iskolájában.