Angyalkám – Adventi családi fotópályázat

anyuka a gyerekével

Angyalkám – Adventi családi fotópályázat

felhívás

A Felelős Szülők Iskolája második alkalommal hirdeti meg családi és gyermekfotópályázatát, ahol keressük a csillagszemű Hó-angyalokat, kis puttonyos Mikulásokat, Hercegeknőket és Lovagokat, akik a legszebben tündökölnek az adventi időszakban!

Teendő:

Örökítsétek meg a legkedvesebb családi pillanatokat és töltsétek fel a képet a Felelős Szülők Iskolája közösségi – facebook – oldalára.

Innentől a barátok és az ismerősök, no és az ismeretlen szavazók kezében vagytok, ugyanis a közönség dönt! Kizárólag a Felelős Szülők Iskolája profilon leadott voksok érnek.

Kérjük, hogy minden szavazó írjon egy idézetet amiben az angyal szó szerepel.

A három legtöbb szavazatot – lájkot – begyűjtő fotó nyer, ELEVENPARKos játszóházi belépőket, Tropicarium belépőt, színházjegyeket, könyvcsomagot, és okos családi ajándékokat!

Szavazni Karácsonyig – december 27ig – lehet, eredményhirdetés dec.28-án.

Várjuk a képeket, kívánunk addig is ihletett pillanatot egy családi együttlét, ünnep alkalmával!