A sport összeköt – Happy Summer Nyári Gyerektábor sport és nyelvi táborok a Grundon

Kiállítói bemutatkozás – GRUND, Táborexpo, május 11.

(46)_kicsi“A tavaly vettünk részt először a Felelős Szülők Iskolája vakációváró fesztiválján, a GRUNDon. Az Iskola által képviselt gyermekneveléssel kapcsolatos nézeteink teljesen megegyeznek, hisszük és valljuk, hogy  a sport révén nem csak egészséges társadalom növi ki magát, hanem megtanulják a gyermekeink a kitartást, fegyelmet és a csapatszellemben való alkalmazkodást is.” – nyilatkozza Owolabi Gabi, táborvezető.

Szeretnénk idén is megmozgatni a Grundra érkező gyermekeket , terveink szerint a crokinole játék kipróbálására, sport-kosárlabdára, floorballra és céllövészetre lesz mód a helyszínen. Talán jelmezes játékokkal is tudunk kedveskedni, de  talán legfontosabb a személyes találkozás.

Az úszás az egyetlen sport , melyet babakortól egészen idős korunkig képesek vagyunk sportolni, , ezért a táborok iránt érdeklődőknek Owolabi Gabi, úszóedző fog úszásoktatással kapcsolatos kérdésekre válaszolni ;

Mikor érdemes elkezdeni?

Milyen élettani hatásai vannak az úszásnak?

Mire kell figyelni az egyes úszásnemek megtanulásánál és elsajátításánál?

Mivel nemcsak gyerekeknek,de felnőtteknek is tartunk úszásoktatást a Sport11-ben (volt SPortmax) és Törökbálinton, így örömmel válaszolunk a szülők kérdéseire is saját képzésükkel kapcsolatosan.

Életre szóló nyári programok közül válogathatnak nem csak a gyerekek, de  a felnőttek is. Gyermekeknek és családtagjaiknak szóló táboraink mozgásra és sportra koncentrálnak. A nyáron eltöltött szabadidőt próbáljuk gazdag programokkal megtölteni, mely mellett nem maradhat el az új barátok megismerése sem.

A sporton keresztül készítünk fel mindenkit az életre, egy szemléletváltozást hozunk a mindennapokba, hogy mindenki a lehető legjobban tudja felnőttként megállni a helyét később a munkahelyeken és a élet minden területén.

Nálunk teljesítménykényszer nélkül sportolhatnak a gyerekek. A kikapcsolódás élménye pedig elmaradhatatlan, velünk garantált a sikerélmény is.

A Grundon mindenkit szeretettel várunk a Táborexpo területén felállított standunknál, ahol mindenkinek adunk kisebb ajándékot és 2000 Ft-os levásárolható kupont és egyúttal meghívunk mindenkit a május 25-én a BME Sportközpontba tartandó Gyereknapra is. ( A Gyereknapon 110.000Ft értékű családos wellness vouchert, 56.000Ft értékű bringás sport tábort, 25.000Ft értékű úszótábort lehet nyerni.)

Rólunk  itt olvashatsz.