Felelős állattartásról játékosan – EB OVO kutyasimogató a Grundon

Kiállítói bemutatkozás – GRUND, Táborexpo, május 11.

A felelős szülők, felelős gazdik is egyben. A Grundra látogatók ehhez kapnak segítséget az EB OVO Egyesület sátránál.

gyerekeskepAz EB OVO Egyesületet olyan állatszerető emberek hozták létre, akik hiszik, hogy a kutyák háziasításával elkezdett folyamat még nem ért véget. Bár a példátlanul szoros ember-eb viszony a személyes életvitelek után a társadalom képét is átalakította, tehát a kutyatartás mára életmóddá vált, annak elismertetéséért, elfogadtatásáért sokat kell még tennünk.

A III. Vakációváró fesztiválon a családokhoz és a gyerkőcököz szólunk;

Kell-e kutya a családba?

Milyen kutyát válasszunk?

Hogyan vonjuk be a gyerekeket a kutya gondozásába?

Hogyan érjük el, hogy a család közösen döntsön a kutya mellett vagy ellen?

Az EB OVO Egyesület segít a legjobb döntés meghozatalában.

A helyszínen a témák mellett kutyasimogatás és interaktív feladatok várják az érdeklődőket!

Az Egyesület küldetéséről, programjairól: itt olvashatsz.