Puszirablók-rajzpályázat 9-12 éveseknek!

lead-puszirablok-palyazat-webOlvassátok el Vig Balázs: Puszirablók című mesekönyvét, és rajzoljátok le, milyennek képzelitek a kalózkapitányt, aki elrabolta Szeretke hercegnőt!

Beküldési határidő: 2014. november 14., 12:00

A rajzokat postai úton, a Móra Könyvkiadó Zrt. címére (1134 Budapest, Váci út 19.) várjuk. A borítékra kérjük ráírni: „Puszirablók”. A pályázati anyag hátoldalán kérjük feltüntetni a nevet, lakcímet, e-mail címet, telefonszámot. A pályamű bármilyen technikával készülhet, A4-es méretben.

Közönségszavazás:

A zsűri által legjobbnak ítélt 10 pályaművet a Móra Könyvkiadó szavazásra bocsátja Facebook-oldalán. Ezekre 2014. november 17-től november 28-ig lehet szavazni, és a közönségdíj odaítélése ezen szavazatok alapján történik. A beküldéssel a pályázó/szülő hozzájárul, hogy a pályaművet (nevével együtt) a kiadó feltöltse Facebook-oldalára.

Eredményhirdetés: 2014. december 1.

Az eredményről a pályázókat e-mailben értesítjük, és kihirdetjük a kiadó webes felületein.A beérkezett anyagokat szakmai zsűri fogja elbírálni, melynek elnöke a kiadó művészeti vezetője: Lonovics Zoltán.

Díjak:

I. helyezett: Tropicárium-belépő + dedikált Puszirabló-póló és Vig Balázs 3 mesekötete dedikálva

II. helyezett: dedikált Puszirabló-póló és könyvcsomag

III. helyezett: dedikált könyvcsomag

Közönségdíjas: dedikált Puszirabló-póló és Puszirabló-kötet