Kaláka – Pocakos koncert – ezúttal együtt hallgatózhatnak a babák és mamák is

ÁPRILIS 12. VASÁRNAP 19.00
KALÁKA – POCAKOS KONCERT a Marczibányi téren

Gryllus Dorkával és Malek Andreával

Én sem volnék, ha nem volnál, ha te hozzám nem hajolnál,
te sem volnál, ha nem volnék, ha én hozzád nem hajolnék.

(Kányádi Sándor: Két nyárfa, 1958.)

has_fullhallgatoErre a hagyományteremtő estre azokat a kisbabákat várjuk, akik még a mamájuk pocakjában laknak. A várandósság, a várakozás különleges időszakát külön erre az alkalomra összeállított műsorral szeretnénk megünnepelni velük, anyukáik és apukáik társaságában.

Szeretetteljes légkörű zenehallgatásra invitáljuk a babákat saját gyermekkorunk kedvenc zenekarának tagjaival és két csodálatos hangú énekesnővel, akik maguk is édesanyák. Felnőttek és gyerekek nagy kedvencei, a Fakatona, a Pelikán, a Nandu, valamint Bőrönd Ödön és Tengerecki Pál ezúttal az Érkezőket köszöntik majd.

Reméljük, minél több kisfiú és kislány lesz vendégünk ezen a koncerten; életük első koncertjén!

Az estet megnyitja: Andrek Andrea (perinatális pszichológus, haptoterapeuta) és dr. Bálint Sándor (szülész-nőgyógyász és pszichoterapeuta szakorvos)

Közreműködik: Becze Gábor, Gryllus Dániel, Gryllus Dorka, Gryllus Vilmos, Malek Andrea, Radványi Balázs

kép: femina.hu