Csatacsillag dobás, íjászat, lovaglás … – Gyermeknapi élmények a Kinizsi várban

május 31, vasárnap , Nagyvázsony

P1210476Május utolsó vasárnapja a gyerekeké, amit Nagyvázsonyban ágyúlövéssel, dárdahajítással , íjászattal is ünnepelhetnek a várba érkező gyerekek. A várbelépővel igénybe vehető extra gyermeknapi programok közül a legnagyobb kedvenc a pónilovaglás , a visszatérő vendégek között már jól ismert és szeretett Mazsi pacin, de a régi mesterségek ismételt felfedezése, kipróbálása is örömöt jelent minden látogatónak, úgy mint pl. a papírmerítés.

A várnyomda, a vár jellegzetes tornya, a várbörtön és nem utolsó sorba a  Történelmünk nagyjai című 33 mellszobrot bemutató kiállítás is a történelmi kalandozásokhoz, a múlt felidézéséhez segíti hozzá a felnőtteket és a gyermekeket egyaránt!

Szeretettel várunk minden leendő vitézt és hercegkisasszonyt is a nagyvázsonyi Kinizsi várban!

program: https://www.facebook.com/events/1611686799074609/