Családi Piknik a Fesztiválzenekarral

zenelogyerekJúnius 7-én a Budapesti Fesztiválzenekar egy nagy közös nappalivá varázsolja és zenével tölti meg a Millenárist. Családi Piknikünkön számtalan ingyenes programmal készülünk. Egy helyen és egy időben a világ egyik legjobb zenekara várja a család minden tagját egy izgalmas Hangszerkóstolóra, Kakaókoncertre vagy az Aki igent mond ifjúsági operára, de lesz zenehallgató sarok és film-workshop is.

PROGRAMOK:

10.00 A rendezvény megnyitása
10.00 Forogj a BFZ-vel – Film-workshop középiskolásoknak
10.30 Hangszerkóstoló
11.00 Kurt Weill-Bertolt Brecht: Aki igent mond – ifjúsági opera
11.00 BFZ bekopog! – mesterkurzusok
12.15 Várjátékok – Ismerd meg a zenekart!
13.30 Hangszerkóstoló
14.30 Kakaókoncert (a Nők Lapja támogatásával)
16.00 Az „Év partneriskolája” díj átadása
16.30 Kakaókoncert
18.00 Zárókoncert

A Kakaókoncerten és az  Aki igent mond című ifjúsági operán való részvételhez jegy váltandó, melynek ára 990 Ft. A egyéb programokon való részvétel ingyenes, de a film-workshop és a Hangszerkóstolók esetében regisztrációhoz kötött. Regisztrálni a rendeles@bfz.hu email címen, a 06 1 489 4330-as, vagy a 06 1 489 4332-es telefonszámon lehet június 1-ig.

Napközben folyamatosan látogatható programok:
– Zenehallgató sarok babzsákokkal
– Film sarok
– SZÍNfónia Szálakkal Lőrincz V. Gabi textilművésszel
– Kézműves foglalkozás a Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű
Általános Iskola és Gimnázium tanáraival
– Pontgyűjtés a parkban
– Kiállítás az évközben beérkezett gyerekrajzokból