Balatoni Minimax Hajó

minimax-hajo-2015-06-20_31 “Ha végre itt a nyár, és meleg az idő…”, akkor irány a Balatoni Minimax Hajó. 2015-ben újra elindul a Balatoni Minimax Hajó, idén is garantáljuk, hogy az egész család számára felejthetetlen élményt nyújt ez a csodálatos kikapcsolódás. Egész nyáron már két helyszínen (Siófok és Badacsony) összesen 21 alkalommal lesz lehetőség a sétahajózásra, miközben koncertek, játék hegyek, arcfestés, Pici Cicával fotózkodás, kikapcsolódás és móka várja a kicsiket és nagyokat egyaránt. Nem kell aggódni, hisz a hajó fedett, így se eső, se szél és hideg nem gátolja, hogy a Balatoni Minimax Hajó utasai ne szórakozhassanak kedvükre.

A Balatoni Minimax Hajó programsorozat egy vidám, zenés, játékokkal tarkított kikapcsolódás, mely a család minden tagjának emlékezetes marad. Az esemény a Balaton második legnagyobb katamarán hajóján kerül megrendezésre, így hajókázásnak is csodás élmény az a két óra, amit eltölthetnek a hajón.

gyerekhajo-balaton2015-07-19-40

A hajózást országunk legnagyobb taván egyszerűen nem lehet megunni! Ez a változatos és lenyűgöző tó mindig mutat magából valami újat, valami gyönyörködtetőt. A hajósok szerint ennek a tónak a valódi szépsége igazán csak a vízről látható! Emiatt is felülmúlhatatlan élmény a Balatoni Minimax Hajó programja, ahol élvezheti a táj szépségét, változatosságát és a szelet! Ezt a gyerekeknek is látniuk kell!

Soron következő koncertek:
2015. augusztus 8. szombat 17:45-19:45 Siófok